Obchodní podmínky

1.   Provozovatel internetového obchodu

Provozovatelem internetového obchodu www.coloriqa.cz je:
COLORIQA s.r.o.
Rybná 716/24
110 00 Praha 1
IČ: 03763935
DIČ: CZ03763935
Provozovatel je plátcem DPH.
(dále jen ''provozovatel'' nebo ''dodavatel'')

Kontaktní údaje

Telefon: +420 730 129 508
E-mail: tapety@coloriqa.cz
Číslo účtu pro bezhotovostní platby:
Raiffeisenbank a.s. : 8636605001 / 5500
IBAN: CZ3955000000008636605001

2.   Všeobecná ustanovení

Uzavřením kupní smlouvy kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí. Tyto obchodní podmínky tvoří nedílnou součást uzavřené smlouvy a jsou zobrazeny na internetových stránkách internetového obchodu www.zonatapet.cz
Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Je-li smluvní stranou–kupujícím spotřebitel, řídí se vztahy, které neupravují tyto obchodní podmínky, Občanským zákoníkem (č. 40/1964 Sb. v platném znění) a Zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb. v platném znění).
Je-li smluvní stranou–kupujícím podnikatel (osoba, která nakupuje výrobky či užívá služby za účelem svého podnikání s těmito výrobky nebo službami), řídí se vztahy, které neupravují tyto obchodní podmínky a které se vztahují na podnikatele, Obchodním zákoníkem (č. 513/1991 Sb. v platném znění).

3.   Objednávka zboží, Uzavření kupní smlouvy

Nabídka zboží v internetovém obchodě www.zonatapet.cz je prezentací námi nabízeného a prodávaného zboží. Návrhem na uzavření kupní smlouvy je řádně vyplněná objednávka kupujícího. Tato objednávka je závazná. Kupující jejím odesláním stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.
Po přijetí Vaší objednávky Vám bude odesláno elektronickou poštou informativní potvrzení o jejím přijetí.
Za přijetí návrhu kupní smlouvy je považováno doručení potvrzení prodávajícího kupujícímu o skutečnosti, že objednané zboží je připraveno k vyzvednutí v našem obchodě, nebo bylo vypraveno k expedici.
Dostupnost zboží je vždy uvedena u každého produktu a bude vždy potvrzena na základě poptávky nebo objednávky.
Uzavřené smlouvy jsou archivovány.

4.   Zrušení objednávky, převzetí zboží

Kupující má právo odstoupit od smlouvy do 365 dní od převzetí zboží v typizovaných rozměrech v případě, že zboží objednal jinak než osobně a bylo mu doručeno přepravní službou. Odstoupení od smlouvy není možné při osobním převzetí v místě prodávajícího. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Pokud kupující zjistí mechanické poškození obalu výrobku, je nutné toto ihned oznámit dodavateli. Podepsáním dodacího listu přepravci kupující souhlasí s převzetím zboží a stvrzuje, že dorazilo mechanicky nepoškozené. Doporučujeme proto před podpisem a potvrzením převzetí pečlivě zkontrolovat obal.
Odstoupení od kupní smlouvy z důvodu špatně uvedeného popisku zboží není možné. Závazný je vždy název zboží a obrázek (motiv), které si zákazník objednal a které jasně specifikují objednáný produkt.
O zrušení objednávky nás informujte předem prostřednictvím emailu nebo telefonicky - viz. sekce Kontakty. Rozhodne-li se kupující pro odstoupení v této lhůtě, odešle prodávajícímu dopis
s textem : „Chci jednostranně odstoupit od smlouvy číslo … ze dne … a požaduji vrácení uhrazené částky za zboží bankovním převodem na účet číslo:….“ Datum, podpis.
Zboží doručí na korespondenční adresu prodávajícího spolu s kopií výše uvedeného dopisu.
Zboží musí být v originálním neotevřeném obalu/folii, nesmí být použité, musí být nepoškozené, kompletní a s dokladem o koupi. Pokud spotřebitel poruší orignální obal výrobku, není možné takové zboží vrátit prodávajícímu.
Zboží zašlete jako doporučený balík zpět v pevném obalu. Zásilky ze kterých není patrné, proč byly dodavateli zaslány budou vráceny odesílateli. Náklady na dopravu vráceného zboží hradí zákazník.
Neposílejte zboží na dobírku – nebude převzato!
V případě nedodržení některé z uvedených náležitostí má prodávající právo odmítnout vrácené zboží nebo poměrně snížit částku, za kterou bude zboží přijato zpět.
Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme do 14 pracovních dnů po obdržení zboží.
Jestliže objednávku zruší dodavatel, pak uvede důvod, proč není možné objednávku vyřídit.

5.   Reklamace, Záruční doba

Záruční doba začíná běžet dnem převzetí zboží kupujícím. Délka záruční doby je 24 měsíců. Jako záruční list slouží daňový doklad, který je přiložen ke zboží. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. Záruka se nevztahuje na vady vzniklé nesprávným použitím výrobku (zboží), běžné opotřebení způsobené používáním, užitím v podmínkách neodpovídajících charakteru a bežnému užití zboží, špatnou aplikací, nesprávným skladováním a nedodržením pokynů pro údržbu zboží.
Jestliže chce kupující reklamovat zboží zakoupené v internetovém obchodě www.zonatapet.cz pak dodavatel doporučuje zaslat průvodní dopis s popisem závady a důvodu reklamace zboží předem na info@zonatapet.cz, kde uvede typ výrobku, číslo prodejního dokladu. Do 5 pracovních dnů budou kupujícímu zaslány informace o dalším postupu reklamačního řízení případně bude kupující kontaktován telefonicky pro urychlení vyřízení. Reklamace budeme vždy řešit v co nejkratším možném čase k maximální spokojenosti kupujícího. Maximální lhůta pro vyřízení reklamace je 30 dnů.

6.   Základní informace o zboží

Název, hlavní charakteristika, doba dodání a cena zboží včetně DPH je uvedena u konkrétních výrobků. Všechny ceny produktů jsou uvedeny s daní z přidané hodnoty a jsou platné v době uskutečnění objednávky. Zboží, které máme skladem, odesíláme již v den objednání (do 15.00 hod.), zboží na objednávku odesíláme ihned po jeho obdržení od dodavatele.

7.   Dodání zboží a platba za zboží

Cena za způsob dopravy a platby je závislá na variantě zvolené kupujícím. Způsob dopravy a formu platby si kupující zvolí při vyplňování objednávky. Cena za dopravu a způsob platby bude připočtena k ceně objednávaného zboží. U objednávek v hodnotě vyšší než 1500 Kč je doprava zboží zdarma.
Bezhotovostní platby jsou považovány za splněné teprve připsáním dané částky na účet dodavatele.
V případech objednávek zboží v hodnotě vyšší než 8.000,- Kč a u objednávek tapet ve vlastním rozměru v hodnotě vyšší než 3.000,- Kč bude dodavatel požadovat zálohu ve výši 50% z celkové ceny objednávky.
Níže uvedené ceny dodání zboží a plateb za zboží jsou platné pouze na území ČR a SR.

Česká pošta - Balík do ruky:
- platba předem převodem nebo prostřednictvím platební brány:   99,- Kč (při hodnotě objednávky nad 1500 Kč je doprava zdarma)
- platba dobírkou při převzetí zásilky:   99,- + 40,- Kč (při hodnotě objednávky nad 1500 Kč je doprava zdarma)

Česká pošta - Balík na poštu:
- platba předem převodem nebo prostřednictvím platební brány:   106,- Kč (při hodnotě objednávky nad 1500 Kč je doprava zdarma)
- platba dobírkou při převzetí zásilky:   106,- + 46,- Kč (při hodnotě objednávky nad 1500 Kč je doprava zdarma)

Přepravní službou DPD:
- platba předem převodem nebo prostřednictvím platební brány:   90,- Kč (při hodnotě objednávky nad 1500 Kč je doprava zdarma)
- platba dobírkou při převzetí zásilky:   90,- + 35,- Kč (při hodnotě objednávky nad 1500 Kč je doprava zdarma)

Česká pošta - Balík Slovensko:
- platba předem převodem (zásilky na Slovensko je možné hradit pouze tímto způsobem):
  9 EUR (při hodnotě objednávky nad 54 EUR je doprava zdarma)

Přepravní službou DPD - Slovensko:
- platba předem převodem (zásilky na Slovensko je možné hradit pouze tímto způsobem):
  8 EUR (při hodnotě objednávky nad 54 EUR je doprava zdarma)

8.   Ochrana osobních údajů

Dodavatel shromažďuje se souhlasem kupujících osobní údaje kupujících (jméno, adresu, telefonní číslo, emailovou adresu). Kupující souhlasí s použitím těchto údajů za účelem dodání a odeslání zboží a komunikace mezi dodavatelem a kupujícím. Data poskytnutá kupujícími jsou chráněna proti zneužití a nejsou poskytována třetím osobám s výjimkou dopravců.

7.   Závěrečná ustanovení

V případech neupravených těmito obchodními podmínkami se vztah dodavatele a kupujícího řídí platnými právními předpisy České republiky, a to především občanským zákoníkem, obchodním zákoníkem a zákonem na ochranu spotřebitele.
Tyto obchodní podmínky jsou platné pro všechny kupní smlouvy uzavírané mezi dodavatelem a kupujícím. Dodavatel si vyhrazuje právo tytot obchodní podmínky měnit. Na změnu obchodních podmínek bude kupující dodavatelem vždy řádně a včas upozorněn.

Děkujeme Vám za čas, který jste ztrávili přečtením obchodních podmínek.

Váš internetový obchod www.zonatapet.cz

Obchodní podmínky jsou platné od 7.11.2015 do odvolání.
Informace pro kupující: v případě změny obchodních podmínek, jsou platné obchodní podmínky, které byly v platnosti k datumu nákupu.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.